Blije këtë produkt
1000 Lekë

Hakmarrja e faljes ( Botuar nga: Toena në 2022 )

Përkthyesi:  Blerta Hyska

Motrat Barbarini, Zonjusha Baterflaj, Hakmarrja e faljes, Më vizato një avion: katër fate, katër histori ku Eric-Emmanuel Schmitt me një sens të rrezikshëm suspansi psikologjik, ekspoloron ndjenjat më të dhunshme dhe me intime që drejtojnë jetët tona. Si mund ta gjejmë pjesën tone të njerëzores kur rrethanat e jetës na cytin drejt zilisë, perversitetit, indiferencës apo krimit? Falja ofron një rrugë jo pa ambiguitete...

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928348661
  • Formati: Library Binding
  • Nr. faqe: 308
  • Përmasat e librit: 140 x 200 x 25 mm

Njihu me Autorin

Eric - Emmanuel Schmitt -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania