Blije këtë produkt
690 Lekë

HOT DOG! ( Botuar nga: Argeta LMG në 2020 )

Autori:  Anh Do
Përkthyesi:  Petro Plasa

Nëse mendon se në këtë libër bëhet fjalë për hotdogun e shijshëm që hamë, atëherë po mendon për hotdogun e gabuar! Nëse mendja të shkon tek ai qenushi superlozonjar dhe superxhuxhmaxhuç që leh gjithë kohës... atëherë po që i ke rënë pikës! Hotdogu dhe miqtë e tij do t’i futën një aventure të çmendur për të ndihmuar zogthin e vogël të gjejë mamin e tij. Ata do të kalojnë mjaft rreziqe derisa ta gjejnë. A do ta durojnë dot erën e keqe të pelenave apo gjuajtjet e gjelit të karatesë gjatë rrugëtimit të tyre të jashtëzakonshëm?

Çmimi: 690 Lekë
Blije këtë produkt
690 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 303 22 6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 122
  • Përmasat e librit: 140 x 195 x 11 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania