Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
600 Lekë

Guidë për maturën shtetërore Gjuha shqipe dhe letërsi ( Botuar nga: Mediaprint në 2019 )

Autori:  Lumturi Çela

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-08-395-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 204
  • Përmasat e librit: 207 x 277 x 13 mm

Njihu me Autorin

Lumturi Çela -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania