Blije këtë produkt
1000 Lekë

Guerilas made in Albania ( Botuar nga: Botart në 2016 )

Autori:  Ylli Molla

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-219-00-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 216
  • Përmasat e librit: 148 x 207 x 20 mm

Njihu me Autorin

Ylli Molla -

Ylli Molla ka lindur në Skrapar në vitin 1964. Gazetar profesionist që nga viti 1992. Karrierën e ka nisur në gazetën "Luftëtari" ("Ushtria"), gazetar dhe redaktor përgjegjës. Më pas, në gazetën "Shekulli", redaktor i kronikës dhe i redaksisë së investigimit. Kryeredaktor i revsitës "Spektër" në ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania