Blije këtë produkt
900 Lekë

Gratë e vogla rriten ( Botuar nga: OMSCA-1 në 2005 )

Autori:  Luiza Mei Ellkot
Përkthyesi:  Guri Shyti

"Gratë e vogla rriten" është pjesa e dytë e romanit "Gra të vogla", që vazhdon me martesën e lumtur të Megit, përpjekjet e Xhoit për t'u bërë shkrimtare, tragjedinë e Betit dhe përjetimin e një romance të papritur dashurie nga Emi. E bazuar në jetën e saj, Alcott ka dhënë historinë e familjes Març, duke mrekulluar brezni të tëra lexuesish.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: OMSCA-1 (2005)
  • Botuar në: 2005
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927 52 67 x
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 336
  • Përmasat e librit: 134 x 205 x 25 mm

Njihu me Autorin

Luiza Mei Ellkot -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania