Blije këtë produkt
650 Lekë

Gostia e konteshës Berta dhe tregime të tjera ( Botuar nga: Albas në 2020 )

Autori:  Alexandre Dumas
Përkthyesi:  Amantia Kapo

Çmimi: 650 Lekë
Blije këtë produkt
650 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 311 91 7
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 118
  • Përmasat e librit: 153 x 210 x 20 mm

Njihu me Autorin

Alexandre Dumas -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania