Blije këtë produkt
500 Lekë

Golgata e Shqipërisë ( Botuar nga: në 2020 )

Autori:  Leo Freundlich
Përkthyesi:  Albert GjokaFrida Vokopola

Në këto troje jeton një popull trim e liridashës, një popull që nuk pranoi kurrë të mbante mbi shpatulla zgjedhën e huaj megjithëse lëngoi për shekuj e shekuj në robëri". Dhe zgjidhja është fare e qartë: "Shqiptarët duhet të shfarosen!" "Qëllimi i këtij shkrimi është të zgjojë ndërgjegjen e publikut evropian. Tani e tutje heshtja e mëtejshme do të thotë bashkëfajësi".

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928294302
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 35
  • Përmasat e librit: 160 x 240 x 5 mm

Njihu me Autorin

Leo Freundlich -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania