Blije këtë produkt
700 Lekë

Gol ( Botuar nga: Muza Botime në 2022 )

Autori:  Luigi Garlando
Përkthyesi:  Adrian Beshaj

DUKE ËNDËRRUAR FINALEN E MADHE Ka rifilluar kampionati i futbollit dhe Kokaret, në vendin e dytë në klasifikim, janë gati të luajnë gjithçka për gjithçka. Por më parë Tomi dhe shokët e tij të skuadrës do të duhet të bindin Gjilpërën me kokë ta lërë xhudon dhe të kthehet në portë... Sepse, siç thotë gjithnjë trajneri i tyre Shampinjon, e rëndësishme është të qëndrojnë të bashkuor.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Muza Botime (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928361257
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 152
  • Përmasat e librit: 147 x 210 x 12 mm

Njihu me Autorin

Luigi Garlando -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania