Blije këtë produkt
300 Lekë

Gojëdhëna dhe mitologji shqiptare ( Botuar nga: Redona në 2016 )

Autori:  Frederik Shuraja

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Redona (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-148-48-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 80
  • Përmasat e librit: 138 x 207 x 5 mm

Njihu me Autorin

Frederik Shuraja -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania