Blije këtë produkt
1300 Lekë

Gjurmë të errëta ( Botuar nga: Ombra GVG në 2022 )

Autori:  Martin Steyn
Përkthyesi:  Elvi Proko

Trupi i dekompozuar i një adoleshenteje gjendet nga policia në një fushë. Ajo është përdhunuar dhe torturuar për disa ditë me rradhë dhe më pas është varur. Por ajo nuk është e vetmja Oficerit të policisë Jan Magson, që jeton larg djalit të tij dhe është i pikëlluar nga humbja e bashkëshortes, i është ngarkuar detyra që t'i zbulojë këto raste.

Çmimi: 1300 Lekë
Blije këtë produkt
1300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ombra GVG (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928063335
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 525
  • Përmasat e librit: 135 x 210 x 40 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania