Blije këtë produkt
1690 Lekë

Gjuha shqipe dhe kultura shqiptare 1 ( Botuar nga: Albas në 2021 )

Autori:  Grup autoresh

Paketa gjuha shqipe dhe kultura shqiptare I përmban: librin e nxënësit, fletoren e punës, fjalorin me figura, antologjinë me pjesë të zgjedhura shko dallëndyshe. Librin e mësuesit dhe librin digjital mund t'i gjeni online.

Çmimi: 1690 Lekë
Blije këtë produkt
1690 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9786543210
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 0
  • Përmasat e librit: 210 x 280 x 40 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania