Blije këtë produkt
3000 Lekë

Gjuha shqipe dhe historia e saj ( Botuar nga: Onufri në 2013 )

Autori:  Shaban Demiraj

Çmimi: 3000 Lekë
Blije këtë produkt
3000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Onufri (2013)
  • Botuar në: 2013
  • ISBN-13: 978-9928-164-77-3
  • Nr. faqe: 421
  • Përmasat e librit: 171 x 243 x 30 mm

Njihu me Autorin

Shaban Demiraj -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania