Blije këtë produkt
1700 Lekë

Gjuha angleze për të gjithë me Cd ( Botuar nga: Bs-books në 2016 )

Autori:  Batjar Bega

Ne kete liber do te gjeni: -rregulla te shqiptimit te gjuhes angleze -52 mesime me shpjegime te thjeshta gramatikore -52 bashkebisedime te shoqeruara me audio nga foles te BBC -ushtrime te llojeve te ndryshme (gojore, praktike, perkthimi, hartimi) etj -fjale te urta dhe idioma angleze (anglisht-shqip) -fjalor anglisht-shqip me rreth 1200 fjale -pergjigje ushtrimeve dhe perkthim ne shqip te bashkebisedimeve -audio CD per te gjitha bashkebisedimet (Audio CD nuk perfshihet ne gmimin e librit)

Çmimi: 1700 Lekë
Blije këtë produkt
1700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bs-books (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip +Anglisht
  • ISBN-13: 978-9928-4352-1-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 352
  • Përmasat e librit: 180 x 230 x 18 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania