Blije këtë produkt
1000 Lekë

Gjithmonë ti,Rilei ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2016 )

Autori:  Kristy Moseley
Përkthyesi:  Irena Dono

Rilei Taneri ka një mik të veçantë,më të mirin që mund të dëshirojë çdo vajzë.Klei Prestoni është mbështetje e madhe për të:besnik,i ndershëm,i besueshëm,i sjellshëm e i kujdesshëm.Eshtë dhe djali më i pëlqyer i shkollës ,por ata të dy ...

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-00-173-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 474
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 38 mm

Njihu me Autorin

Kristy Moseley -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania