Blije këtë produkt
400 Lekë

Gjithçka për shtëpinë 4 - Dekorimi i mureve dhe i dyshemesë (Manual praktik për rregullimet, kopshtarinë dhe zbukurimin e shtëpisë.) ( Botuar nga: Botimet MAX në 2006 )

Autori:  Grup autorësh

Nëpërmjet këtij libri, do t'ju ndihmojmë të zgjidhni ndërmjet një numri të madh modelesh ekzistuese; do t'ju shpjegojmë teknikat e duhura për t'i vendosur pllakat në mënyrën më të mirë. Do të njihni llojet e ndryshme të materialeve që do të donit të përdornit, për t'i zbukuruar këto sipërfaqe, si dhe hapat që duhet të ndiqni për ta realizuar ju vetë këtë punë.

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet MAX (2006)
  • Botuar në: 2006
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99943-37-05-x
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 0
  • Përmasat e librit: 23 x 16 x 0 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania