Blije këtë produkt
400 Lekë

Gjithçka për shtëpinë 3. Zbukurojmë duke restauruar. (Manual praktik për rregullimet, kopshtarinë dhe zbukurimin e shtëpisë.) ( Botuar nga: Botimet MAX në 2006 )

Autori:  Grup autorësh
Përkthyesi:  Vjollca Leka

Rregullimi i shtëpisë mund të duket i vështirë kur sipërfaqja e saj është e vogël, por duke e organizuar mirë punën dhe duke nxjerrë në pah pjesën më të mirë të mobilieve dhe aksesorëve tuaj, vendosja e çdo gjëje në vendin e duhur, thjesht do t'ju zbavitë.

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet MAX (2006)
  • Botuar në: 2006
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99943-37-04-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 96
  • Përmasat e librit: 23 x 16 x 0 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania