Blije këtë produkt
400 Lekë

Gjithçka për shtëpinë 2 - Riparimi i objekteve shtëpiake. (Manual praktik për rregullimet, kopshtarinë dhe zbukurimin e shtëpisë.) ( Botuar nga: Botimet MAX në 2006 )

Autori:  Grup autorësh
Përkthyesi:  Albana Muça

Mësoni si të realizoni instalime të vogla, si të rregulloni, por edhe disa nga të fshehtat e ndriçimit.nHarrojeni idenë se të bësh punë brenda në shtëpi është e bezdisshme. Nëse keni disa ditë kohë në dispozicion dhe doni ta përmirësoni pamjen e shtëpisë suaj, ndiqni këshillat në këtë libër dhe do të mësoni sesi ndërtohet një gardh, si ulet një tavan duke krijuar një trapazan, ose si rregullohen defektet e një muri.

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet MAX (2006)
  • Botuar në: 2006
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99943-37-03-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 96
  • Përmasat e librit: 23 x 16 x 0 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania