Blije këtë produkt
400 Lekë

Gjithçka për shtëpinë 1 - Zbukurojmë duke lyer. (Manual praktik për rregullimet, kopshtarinë dhe zbukurimin e shtëpisë.) ( Botuar nga: Botimet MAX në 2006 )

Autori:  Grup autorësh
Përkthyesi:  Albana Muça

Një MANUAL i shkëlqyer e praktik për të rregulluar e zbukuruar shtëpinë tuaj. Fotografi me ngjyra, instruktim hap pas hapi, shembuj dhe modele të çmuara për një shtëpi mrekullueshme.

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet MAX (2006)
  • Botuar në: 2006
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99943-37-02-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 96
  • Përmasat e librit: 20 x 13 x 0 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania