Blije këtë produkt
500 Lekë

Gjeopolitika dhe ligji ndërkombëtar në konfliktin Armeni - Azerbajxhan. ( Botuar nga: në 2021 )

Autori:  Ledion Krisafi

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928469205
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 112
  • Përmasat e librit: 143 x 205 x 7 mm

Njihu me Autorin

Ledion Krisafi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania