Blije këtë produkt
1000 Lekë

Gjenocidi dhe komplotet antishqiptare të serbomëdhenjëve ( Botuar nga: Akademia e Shkencave e Shqipërisë në 2017 )

Autori:  Kristaq Prifti

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Akademia e Shkencave e Shqipërisë (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 237 34 7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 352
  • Përmasat e librit: 169 x 242 x 27 mm

Njihu me Autorin

Kristaq Prifti -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania