Blije këtë produkt
700 Lekë

Gjeniu i madh Edgar Kejsi ( Botuar nga: OMSCA-1 në 2011 )

Autori:  Aleksej Prijma
Përkthyesi:  Eshref Ymeri

Libri “Gjeniu i madh Edgar Kejsi”, është një libër ku autori ka dhënë shpjegime dhe ka bërë parashikime për: rimishërimin, vendndodhjen e kapsulës së të fshehtës së njerëzimit, qëllimin e ndërtimit të piramidave, ndikimin e meditimit dhe të ëndrrave në jetën e njerëzve, raportin e trupit me shpirtin, çfarë ndodh me shpirtin pas vdekjes, përshkrimin e jetës në kontinentin e zhdukur të Atlantidës, ndryshimet që do të ndodhin në planetin tonë dhe të ardhmen e njerëzimit.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: OMSCA-1 (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-41-99-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 256
  • Përmasat e librit: 137 x 203 x 18 mm

Njihu me Autorin

Aleksej Prijma -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania