Blije këtë produkt
890 Lekë

Gjeniu I: Rinia ( Botuar nga: Argeta LMG në 2020 )

Autori:  Theodore Dreiser
Përkthyesi:  Mahmud Bobrati

Pjesë nga libri: "Juxhin Uitlla, a zotohesh ta marrësh këtë grua për bashkëshorten tënde, të jetosh me të në harmoni simbas vullnetit të Perëndisë, në bashkimin e shenjtë të martesës? A zotohesh t'a mbrosh, t'a nderosh, ta mbash, si të shëndoshë ashtu dhe të sëmurë dhe ti qëndrosh gjithmonë besnik, gjer në vdekje, duke i lënë mënjanë të gjitha të tjerat?" "Zotohem".

Çmimi: 890 Lekë
Blije këtë produkt
890 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 303 17 2
  • Formati: Library Binding
  • Nr. faqe: 276
  • Përmasat e librit: 146 x 204 x 21 mm

Njihu me Autorin

Theodore Dreiser -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania