Blije këtë produkt
990 Lekë

Gjeniu III:Revolta ( Botuar nga: Argeta LMG në 2020 )

Autori:  Theodore Dreiser
Përkthyesi:  Mahmud Bobrati

- Mos!- tha Suzana, kur ai e pushtoi përsëri në errësirë. - Ajo mund të vijë. -Jo jo,- ja priti ai tërë afsh. Ata degjuan me kujdes, por çdo gjë ishte e qetë. Ai vazhdoi të bisedoi për gjëra të ndryshme, ndërsa vazhdonte të përkëdhelte krahun e zhveshur të Suzanës. Bukuria e vajzës, magjepsja e natës, dehja e muzikës, e bënë ta humbiste mëndjen. Me gjithë kundërshtimet e Suzanës, ai e tërhoqi në krahët e tij dhe, në atë çast, u duk befas Anxhela te dera , në qoshen tjetër të studios. Ishte e kotë të përpiqeshe për të mbuluar të vërtetën, ajo i kish parë të gjitha...

Çmimi: 990 Lekë
Blije këtë produkt
990 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 303 20 2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 354
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 29 mm

Njihu me Autorin

Theodore Dreiser -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania