Blije këtë produkt
2000 Lekë

Gjak i trazuar ( Botuar nga: Dituria në 2022 )

Autori:  Robert Galbraith
Përkthyesi:  Diana ÇuliOriana Tamburi

Robert Galbraith rikthehet me një rast të ri, magnetik, në historinë e Robinit dhe Strajkut, një nga çiftet e detektivëve më të dashura ndonjëherë.

Çmimi: 2000 Lekë
Blije këtë produkt
2000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928366139
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 932
  • Përmasat e librit: 145 x 220 x 40 mm

Njihu me Autorin

Robert Galbraith -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania