Blije këtë produkt
300 Lekë

Ghuha shqipe në teste 5 ( Botuar nga: Redona në 2021 )

Autori:  Afërdita Avdiko

Libri ndihmës "Gjuha shqipe në teste 5" plotëson të gjitha standardet dhe kërkesat e programit të lëndës së gjuhës shqipe të klasës së pestë të arsimit parauniversitar. Libri shërben për të bërë kontrollin tematik të njohurive të nxënësve. Ai mund të përdoret nga të gjithë nxënësit, pavarësisht se mësojnë me tekste të ndryshme gjuhe, pasi temat kryesore të lëndës përputhen plotësisht. Ky libër, që përmban teste me disa nivele vështirësish, i ndihmon nxënësit e klasës së pestë që të vetëkontrollojnë njohuritë e përvetësuara.

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Redona (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928316141
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 62
  • Përmasat e librit: 210 x 280 x 5 mm

Njihu me Autorin

Afërdita Avdiko -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania