Blije këtë produkt
200 Lekë

Gazmore për fëmijë ( Botuar nga: Toena në 2009 )

Autori:  Tatjana Sini

Një libër me gazmore për fëmijë, të cilat i mblodhi dhe i ripunoi autorja Tatiana Sini. Psikologët pohojnë se me anë të humorit njerëzit bëhen më tolerantë, i përballojnë më mirë vështirësitë dhe mbeten të shendetshëm mendërisht dhe fizikisht. Ky libër të kënaq me barcoletat e tij, që të shkrijnë së qeshuri…

Çmimi: 200 Lekë
Blije këtë produkt
200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (2009)
  • Botuar në: 2009
  • ISBN-13: 978-99943-971-1-2
  • Nr. faqe: 154
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania