Blije këtë produkt
500 Lekë

Fytyra dhe maska ( Botuar nga: Dituria në 2016 )

Autori:  Vili Minarolli

Ngjarjet e shtjelluara nga jeta e përditshme të kujtojnë kronikat në faqet e shtypit, por trajtimi është më i gjerë e më i thellë, me synimin për të krijuar një vepër artistike, e cila jo vetëm na jep pasqyrën e kohës e të fatit të njerëzve, por na krijon edhe ndjesi emocionale, sepse gjallërohen nga prurjet që sjell jeta e personazheve në shtjellën e tyre.Perikli Jorgoni

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: ISBN 978-9928-217-00
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 172
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 12 mm

Njihu me Autorin

Vili Minarolli -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania