Blije këtë produkt
1400 Lekë

Fuqia e shprehisë ( Botuar nga: Botime Pema në 2015 )

Autori:  Charles Duhigg
Përkthyesi:  Elvi Sidheri

Nëse ne kuptojmë sekretet e shprehisë, mënyrën e funksionimit të tyre, mund ta transformojme biznesin tonë, dhe jetën tonë. Ky libër ofron shumë sekrete që vlejnë në përditshmëri. Suksesi i këtij botimi dëshmohet edhe nga vlerësimet që i kanë bë mediat më të njohura në botë dhe shitjet në miliona kopje, duke u kthyer në bestseller në një periudhë rekord

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pema (2015)
  • Botuar në: 2015
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 390150900011-
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 400
  • Përmasat e librit: 135 x 206 x 20 mm

Njihu me Autorin

Charles Duhigg -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania