Blije këtë produkt
600 Lekë

Frikë nga gjërat e bukura ( Botuar nga: Neraida në 2018 )

Autori:  Arben Gjeka

Si meteorë do të shuhen trupat tanë një ditë. Dhe shpirti ynë do të fluturojë në qiell sa herë të vijë pranvera. Kur ne të kemi ikur nga eshtrat e pleqta, ( si mijëra yje të vegjël) fosfori që do të ndriçojë netët e harresës do të jetë dashuria jonë! Pastaj era e ngrohtë e prillit me zë të ëmbël do të rëcitojë ende vargje që shpirti im do të thurë për ty!

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Neraida (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-227-25-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 96
  • Përmasat e librit: 140 x 220 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania