Blije këtë produkt
990 Lekë

Frenki, peshku dhe muri i madh i kaosit ( Botuar nga: Argeta LMG në 2021 )

Autori:  Peter Helliar
Përkthyesi:  Drino Kristo

Çfarë do të bënit ju, nëse gjyshi juaj nopran do te krijonte një makinë kohe dhe gabimisht do të shuante tërë familjen tuaj? Nëse do të ishit Frenki Peshku. ju do të rendnit më shpejt sesa koha për ta shpëtuar familjen!

Çmimi: 990 Lekë
Blije këtë produkt
990 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928303547
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 270
  • Përmasat e librit: 135 x 195 x 22 mm

Njihu me Autorin

Peter Helliar -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania