Blije këtë produkt
990 Lekë

Frenki Peshku dhe valixhja sonike ( Botuar nga: Argeta LMG në 2020 )

Autori:  Peter Helliar
Përkthyesi:  Drino Kristo

Seria e hareshme dhe më e shitur e librave për udhëtimet në kohë! Cfarë do të bënit ju, nëse gjyshi juaj nopran do të krijonte një makinë kohe dhe gabimisht do të shuante tërë familjen tënde? Nëse do të ishit FRENKI PESHKU, ju do të rendnit më shpejt sesa koha për ta shpëtuar familjen tuaj! Një aventurë e këndëshme, e paparë dhe tepër argëtuese!

Çmimi: 990 Lekë
Blije këtë produkt
990 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 303 28 8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 270
  • Përmasat e librit: 130 x 198 x 24 mm

Njihu me Autorin

Peter Helliar -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania