Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
400 Lekë

Frëngjishtja në udhëtim ( Botuar nga: Vllamasi në 2009 )

Autori:  Luan Kaceli

Ky udhëzues përmban biseda komunikuese në te gjithë aspektet e jetës dhe ka një fjalor mjaft të pasur teknik me rreth 5000 fjalë teknike në degët dhe profesionet më kryesore, si ekonomi, tregti, turizëm, mekanikë, mjekësi, sport, etj.

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Vllamasi (2009)
  • Botuar në: 2009
  • ISBN-13: 978-99943-58-38-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 326
  • Përmasat e librit: 103 x 142 x 13 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania