Blije këtë produkt
500 Lekë

Format ( Botuar nga: Aeditions në x )

Autori:  Grup autorësh

Mëso të vizatosh dhe të përvijosh me librin Shkruaj Fshi Mëso. Me lapsin magjik, mund të vizatosh forma pa fund.Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme. Ky libër është përgatitur enkas për ju, vogëlushë, që sapo keni nisur të mësoni dhe të vizatoni format.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (x)
  • Botuar në: x
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 4160 3 2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 26
  • Përmasat e librit: 220 x 270 x 0 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania