Blije këtë produkt
500 Lekë

Fonetika dhe fonologjia e gjuhës shqipe ( Botuar nga: Akademia e Shkencave e Shqipërisë në 2004 )

Autori:  Anastas Dodi

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Akademia e Shkencave e Shqipërisë (2004)
  • Botuar në: 2004
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99943-653-4-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 298
  • Përmasat e librit: 139 x 204 x 21 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania