Blije këtë produkt
200 Lekë

Fluturo, kërce e rend ( Botuar nga: Extra në 2007 )

Autori:  Adelina R. Mamaqi

Një përmbledhje me vjersha të shkurtra për kafshët. Nëpërmjet tyre, fëmijët mësojnë artistikisht një vjershë dhe në të njëjtën kohë njihen me kafshë të rralla. Libri është një lloj enciklopedie poetike për fëmijë.

Çmimi: 200 Lekë
Blije këtë produkt
200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Extra (2007)
  • Botuar në: 2007
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927-36-68-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 40
  • Përmasat e librit: 170 x 242 x 2 mm

Njihu me Autorin

Adelina R. Mamaqi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania