Blije këtë produkt
700 Lekë

Flush: Një biografi ( Botuar nga: Shtëpia e Librit & Komunikimit në 2020 )

Autori:  Virginia Woolf
Përkthyesi:  Gjergj Erebara

Flush: Një Biografi u publikua fillimisht më 1933. "Dashuria ishte kryesisht aromë; forma dhe ngjyra ishin aromë; muzika dhe arkitektura, ligji, politika dhe shkenca ishin aroma. Për të, edhe vetë religjioni ishte aromë."

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Shtëpia e Librit & Komunikimit (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 4456 9 8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 174
  • Përmasat e librit: 112 x 168 x 15 mm

Njihu me Autorin

Virginia Woolf -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania