Blije këtë produkt
400 Lekë

Flouku dhe Lila ( Botuar nga: Ombra GVG në 2018 )

Autori:  Petra Dvorakova
Përkthyesi:  Ani Hafizi

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ombra GVG (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-06-211-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 72
  • Përmasat e librit: 170 x 220 x 10 mm

Njihu me Autorin

Petra Dvorakova -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania