Blije këtë produkt
1000 Lekë

Flora dhe fauna detare në pullën Shqiptare/ Marine flora nad fauna in the albanian stamp in 104 years, May 5 1913- May 5 2017 ( Botuar nga: AGStudio në 2017 )

Autori:  Hysen S. Dizdari

Vlerat turistike të detit Adriatik dhe Jon

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: AGStudio (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip,Anglisht
  • ISBN-13: 978-9928-4365-4-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 134
  • Përmasat e librit: 228 x 145 x 7 mm

Njihu me Autorin

Hysen S. Dizdari -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania