Blije këtë produkt
900 Lekë

Flas anglisht ( Botuar nga: Uegen në 2010 )

Autori:  Fatmir Hoxha

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99943-31-03-5
  • Nr. faqe: 210
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 15 mm

Njihu me Autorin

Fatmir Hoxha -

Fatmir Hoxha ka lindur më 21.03.1968 në Pukë. Diplomuar në Fakultetin e Drejtësisë të Universitetit të Tiranës në vitin 1991. Nga viti 1993-1996 ka punuar si gjyqtar në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Pukë ku dhe ka ushtruar detyrën e Kryetarit. Në vitet 1996-1998 ka ushtruar detyrën e gjyqtarit në ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania