Blije këtë produkt
1600 Lekë

Flaka misterioze e mbretëreshës Loana ( Botuar nga: Dituria në 2018 )

Autori:  Umberto Eco
Përkthyesi:  Diana Çuli

Çmimi: 1600 Lekë
Blije këtë produkt
1600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-217-75-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 460
  • Përmasat e librit: 135 x 205 x 15 mm

Njihu me Autorin

Umberto Eco -

Umberto Eco ka lindur në Alesandri më 1932; filozof, studiues i Mesjetës, semiolog, studiues i medias, botoi romanin e tij të parë "Emri i trëndafilit" më 1980, i ndjekur nga romani "Lavjerrësi i Fukosë" (1988), "Ishulli i një dite më parë" (1994), "Baudolino" (2000) dhe "Flaka e fshehtë e mbretëreshës ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania