Blije këtë produkt
700 Lekë

Fjalori im i parë i kafshëve ( Botuar nga: Aeditions në 2021 )

Autori:  Pa Autore
Përkthyesi:  Korab Hoxha

Ndihmoni vogëlushët të njihen me 100 kafshët e para, me anë të këtij fjalori argëtues dhe me figura plot ngjyra.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928349040
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 10
  • Përmasat e librit: 205 x 205 x 15 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania