Blije këtë produkt
2000 Lekë

Fjalori im i parë Anglisht-Shqip ( Botuar nga: Ombra GVG në 2008 )

Autori:  Eliona BaliliArtur Leka

“Fjalori im i parë i ilustruar”, një fjalor praktik dhe i vlefshëm për të gjitha ata që kanë nisur të mësojnë gjuhën angleze. I shoqëruar me shpjegimet e duhura dhe shumë vizatime të mrekullueshme, që e lehtësojnë përdorimin e librit.

Çmimi: 2000 Lekë
Blije këtë produkt
2000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ombra GVG (2008)
  • Botuar në: 2008
  • ISBN-13: 978-99943-44-41-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 196
  • Përmasat e librit: 205 x 265 x 20 mm

Njihu me Autorin

Eliona Balili -

Artur Leka -

Arian Leka lindi në Durrës më 1966. Studioi muzikë në Liceun “Jan Kukuzeli”. Ka kryer Fakultetin Filologjik për Gjuhë dhe Letërsi shqipe dhe ka plotësuar studimet në Firence, Itali për letërsi të re (Lettere Moderne). Ka botuar poezi, prozë, ese, letërsi për fëmijë. Përmendim mes së tjerash: ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania