Blije këtë produkt
500 Lekë

Fjalor turistik Shqip- Rusisht-Shqip ( Botuar nga: EDFA në 2007 )

Autori:  Mukades Mançe

Ky fjalor përmban fjalë dhe shprehje të nevojshme për të zhvilluar biseda mbi tema të ndryshme. U vjen në ndihmë miqve dhe turistëve të të dy vendeve në situata të ndryshme komunikimi Bashkëkohor, i përshtatshëm, i lirë, i plotë, i saktë, me shqiptimin e fjalëve ruse ky libër ndihmon në zhvillimin e bisedave me temë nga jeta përditshme. Ky fjalor, përmban informacion të shkurtër për të dy vendet dhe fotografi me pamje nga Shqipëria dhe Rusia.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: EDFA (2007)
  • Botuar në: 2007
  • ISBN-13: 978-99943-920-6-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 188
  • Përmasat e librit: 167 x 114 x 11 mm

Njihu me Autorin

Mukades Mançe -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania