Blije këtë produkt
1600 Lekë

Fjalor themelor i gjuhës shqipe ( Botuar nga: EDFA në 2008 )

Autori:  Pavli Qesku

Në këtë fjalor do të gjeni: - 11 000 fjalë bazë dhe 22 500 fjalë të prejardhura dhe të përngjitura. - 10 000 barazvlerës të gegërishtes. - Krahinorizma gege e toske të shkoqitura.

Çmimi: 1600 Lekë
Blije këtë produkt
1600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: EDFA (2008)
  • Botuar në: 2008
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-920-8-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 808
  • Përmasat e librit: 169 x 239 x 37 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania