Blije këtë produkt
350 Lekë

Fjalor themelor Italisht-Shqip ( Botuar nga: INFBOTUES në 2012 )

Autori:  Ferdinand Leka

Fjalori themelor italisht-shqip ju ofron: • Italishte dhe shqipe moderne • Fjalë dhe terma nga më të përdorshmet • Thjeshtësi në përdorim • Ndihmesë në përkthimi në çdo kohë e kudo.

Çmimi: 350 Lekë
Blije këtë produkt
350 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2012)
  • Botuar në: 2012
  • Gjuha e publikimit: Italisht+Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-4091-6-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 256
  • Përmasat e librit: 121 x 166 x 12 mm

Njihu me Autorin

Ferdinand Leka -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania