Blije këtë produkt
800 Lekë

Fjalor Turqisht - Shqip ( Botuar nga: INFBOTUES në 2002 )

Autori:  Hysen Voci

Fjalori Turqisht-Shqip, i ofron përdoruesit një botim që mund të shfrytezohet nga një rreth i gjerë lexuesish dhe që: përmban fajlët më të përdorshme të gjuhës turke, shumë shprehje të kësaj gjuhe dhe një pjesë e mirë e fjalëve përmban dhe fushën ku përdoren.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2002)
  • Botuar në: 2002
  • ISBN-10: 99927-798-1-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 382
  • Përmasat e librit: 144 x 202 x 17 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania