Blije këtë produkt
300 Lekë

Fjalor Shqip-Greqisht ( Botuar nga: INFBOTUES në 2012 )

Autori:  Lavdimir Marku

Fjalor Shqip- Greqisht: 300L, 222 fq Ky fjalor ju ofron: - 5000 fjalët dhe shprehjet më të përdorura në gjuhën e sotme greke, - Rreth 2500 ilustrime, - Udhëzime përdorimi , - Shkurtimet sipas fushës përkatëse.

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2012)
  • Botuar në: 2012
  • ISBN-13: 978-9928-4132-8-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 226
  • Përmasat e librit: 102 x 138 x 11 mm

Njihu me Autorin

Lavdimir Marku -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania