Blije këtë produkt
350 Lekë

Fjalor Praktik Anglisht-Shqip ( Botuar nga: EDFA në 2007 )

Autori:  Ramazan Hysa

Një fjalor i ri anglisht-shqip që ju ofron: • anglishte dhe shqipe moderne; • fjalët dhe termat më të përdorshme; • thjeshtësi në përdorim; • ndihmë për të komunikuar në çdo kohë e kudo; • lehtësi për ta pasur me vete kudo.

Çmimi: 350 Lekë
Blije këtë produkt
350 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: EDFA (2007)
  • Botuar në: 2007
  • Gjuha e publikimit: Anglisht+Shqip
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 248
  • Përmasat e librit: 119 x 166 x 12 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania