Blije këtë produkt
1800 Lekë

Fjalor Greqisht-Shqip ( Botuar nga: INFBOTUES në 2010 )

Autori:  Lavdimir Marku

Ky fjalor ofron: -rreth 40 000 fjalë dhe shprehjet më të përdorshme në gjuhën e folur dhe të shkruar greke. - mbi 60 000 referenca, specifikime të fjalëve në fushat ku ato përdoren një shtojcë e shkurtër gramatikore. - emrat kryesorë gjeografikë. - shkurtimet më të përdorshme.

Çmimi: 1800 Lekë
Blije këtë produkt
1800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2010)
  • Botuar në: 2010
  • ISBN-13: 978-99956-720-3-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 878
  • Përmasat e librit: 171 x 236 x 40 mm

Njihu me Autorin

Lavdimir Marku -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania