Blije këtë produkt
1000 Lekë

Fjalor Gjermanisht - Shqip ( Botuar nga: INFBOTUES në 2011 )

Autori:  Zef Simoni

Në këtë fjalor do të gjeni: • Mbi 25 000 fjalë dhe shprehje që janë më të përdorshme në gjuhën e folur dhe letrare gjermane. • Një gramatikë e shkurtuar e gjuhës gjermane. • Udhëzues për përdorimin e fjalorit. • Specifikime të fjalëve në fushat ku ato përdoren, si në shkencë, art, politikë etj.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 478
  • Përmasat e librit: 170 x 239 x 22 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania